Firma Profili

Çelik Nakliyat sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yatırımlarına devam etmiştir. Antalya Çelik  Nakliyat; Şehir içi, Şehirler arası, Yurt içi kara yolu Dahili Ticari yük, Fabrika Yükü, Parsiyel, Komple Yük, Ağır Nakliye Taşımacılığı yapmaktadır. Nakliye Firmamız yük ve eşyalarınızı yurdumuzun dört bir köşesine hızlı ve ekonomik şekilde ulaştırmaktadır.

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir. Antalya Çelik Nakliyat bu durum için müşterilerini düşünerek sigorta güvencesi altında ev ve ofis eşyalarınızı taşır. Ülkemizin hemen hemen her şehrine kadar evden eve nakliyat gerçekletirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Şehirler arası taşımacılık konusunda titizlikle çalışan ekibimiz, sizlere en iyi hizmeti vermenin çabasındadır.

Şehirler arası evden eve nakliyat yapılacağı zaman, mesafe uzunluğu nedeniyle eşyaların doğru paketlenmesi gerekir. Antalya Çelik Nakliyat bu durum ile ilgili olarak, müşteri memnuniyetini de gözeterek, mobilya ve diğer eşyalarınızı özenle paketlenmektedir. Mobilyalarınız özel olarak şuan ki oturduğunuz evinizden de-monte edilir.Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır.